MENU

REPERTUAR
Zobacz repertuar
28 października piątek 2016

19:00
Mike Terrana z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Opolskiej

Bilety: normalny 40 zł, ulgowy 20 zł

MIKE TERRANA z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Opolskiej w koncercie pt. "Beauty of the Beat"

wokal Erika Bianchi
dyrygent: Levon Manukyan

Mike Tearrana to amerykański perkusista heavy metalowy i hard rockowy. Swoją muzyczną karierę rozpoczął w 1984 roku z Hanover Fist. Następnie koncertował i nagrywał z wieloma zespołami ze stanu Nowy York. W latach 1987-1997 pracował z takimi wirtuozami gitary jak Yngwie Malmsteen, Tony Macalpine, Steve Lukather oraz zespołami Kuni i Beau Nasty.

W 1997 roku przeprowadził się do Europy gdzie rozpoczął współpracę z Rage, Gamma Ray, Savage Circus, Axel Rudi Pell, Roland Grapow i Masterplan. Obecnie mieszka we Włoszech oraz gra z heavy metalowym zespołem Vision Divine. Mike jest jednym z topowych perkusistów, angażuje się w wiele projektów muzycznych, a także przeprowadza kliniki perkusyjne na całym świecie. Mike Terrana z projektem Beauty and the Beat oraz Orkiestrą Symfoniczną łączy muzykę klasyczną (interpretacje utworów Bacha, Mozarta i Rossiniego) z rockiem (m. in. Queen, Led Zeppelin). Koncert z Orkiestrą Symfoniczną poprowadzi dyrygent Levon Manukyan z Bułgarii, na wokalu usłyszymy Ericę Bianki.

Źródło: DRUM FEST

BILETY ULGOWE - do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są: młodzież szkolna, słuchacze dziennych szkół pomaturalnych i policealnych, studenci, emeryci, renciści, nauczyciele szkolnictwa muzycznego. Przed wejściem do sali koncertowej bileterzy mają prawo poprosić o okazanie dokumentu uprawniającego do biletu ulgowego.