MENU

REPERTUAR
Zobacz repertuar
3 grudnia sobota 2016

19:00
Recital Michała Bajora „Moja miłość”

Bilety: 80 zł

Michał Bajor – choć trudno w to uwierzyć – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Po albumach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”. Ale na płycie znajdują się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską "Miłość jest tylko jedna" (muz. Włodzimierz Korcz) i Anią Wyszkoni "Ja kocham, Ty kochasz" (muz. Wojciech Borkowski).

„Michał Bajor, najlepszy aktor wśród piosenkarzy i najlepszy piosenkarz wśród aktorów, w ciągu (…) lat nieprzerwanego istnienia na scenie, stał się fenomenem polskiej kultury. (…) Marka pod nazwą Michał Bajor zawsze fascynowała niezależnością, niedopowiedzeniem i pewną tajemnicą. Zarówno na scenie, jak i w życiu. Fani jego twórczości doskonale wiedzą, o co chodzi, a wrogów niech to tylko jeszcze bardziej rozzłości..."

Źródło: http://www.michalbajor.pl/

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

Miejsce: sala koncertowa