MENU

REPERTUAR
Zobacz repertuar
3 grudnia niedziela 2017

18:00
KONCERT JAZZOWY
Dark Morning
Piotr Schmidt & Wojciech Niedziela Duo

Bilety 20 zł
Miejsce: Scena klubowa

Znakomity trębacz młodego pokolenia i uznany, niekwestionowany mistrz pianistyki jazzowej – Piotr Schmidt i Wojciech Niedziela połączyli swe siły we wspólnym projekcie. Ich twórczość bogata jest w fantastyczne kompozycje, niecodzienne aranżacje, fenomenalne improwizacje i niepowtarzalny klimat!

Po 2 latach koncertowania w całej Polsce ich styl gry skrystalizował się, kompozycje nabrały szlachetności, a intymny nastrój ich muzyki promieniuje niespotykaną głębią przekazu. Projekt dojrzał i nadszedł czas by go utrwalić na płycie. Artyści spotkali się pod koniec czerwca br. w studio nagraniowym i w najlepszych możliwych warunkach stworzyli arcydzieło. Dwanaście niesamowitych i unikatowych kompozycji Wojciecha Niedzieli oraz Piotra Schmidta ukazało się 1 września 2017 roku nakładem wytwórni SJRecords, a pełen znanych i uwielbianych standardów jazzowych koncert 3 grudnia, promować będzie także tę właśnie płytę.

Piotr Schmidt i Wojciech Niedziela oprócz tytułów naukowych mają coś jeszcze. Jest to niezwykła zdolność kreowania takiej muzyki, do której chce się wracać i ciągle przeżywać razem z nimi niesamowite emocje.