MENU

REPERTUAR
Zobacz repertuar
30 grudnia sobota 2017

20:00
SPECJALNY KONCERT MUSICALOWY W NOC SYLWESTROWĄ
Studio Accantus i Filharmonia Opolska

Bilety: A-150 zł, B - 130 zł, C - 110 zł

 

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej
Przemysław Neumann
- dyrygent
Wokaliści Studia Accantus

SPECJALNY KONCERT MUSICALOWY

Charakterystyczny kadr: ciemna ściana wyłożona wygłuszającą gąbką, na pierwszym planie postać przed studyjnym mikrofonem. I tłumy wirtualnych fanów co środę oczekujących niecierpliwie nowego filmu, by w przeciągu kilku tygodni serwis youtube mógł poinformować o kolejnym milionie odsłon. musical, disney i inne piosenki. zasada jest jedna – wszystko po polsku. Panie i Panowie: Studio Accantus!

Po nieprawdopodobnym sukcesie ubiegłorocznych koncertów sylwestrowych z udziałem wokalistów Studia Accantus, pewne było jedno: to trzeba powtórzyć!

Studio Accantus to zgrany zespół wokalistów, którzy pod czujnym okiem i uchem reżysera, Bartka Kozielskiego nagrywają oraz publikują własne wersje musicalowych i disneyowskich songów w najpopularniejszym internetowym serwisie muzycznym. Wszystkie piosenki wykonywane są w języku polskim – w repertuarze Accantusów nie brak oczywiście rodzimych kompozycji (choćby tych z musialu Metro) ale tym, co wyróżnia ich interpretacje zagranicznych hitów są autorskie tłumaczenia Doroty Kozielskiej.
W pewnym momencie zorientowaliśmy się, że „internetowe spotkania” nie wystarczą ani nam, ani naszym fanom – dlatego zaczęliśmy organizować koncerty, wydarzenia i recitale, podczas których można spotkać się z nami „na żywo”, bezpośrednio i bez bariery szklanego ekranu – piszą o sobie. Wyjątkowe koncerty w Noc Sylwestrową z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Filharmonii Opolskiej pod batutą (zdecydowanie czującego bluesa) dyrektora – Przemysława Neumanna, żywiołowe aranżacje utworów przygotowane specjalnie na tę okazję przez Mateusza Walacha i uwielbiane przez accantusową publiczność pogadanki, które tanecznym krokiem przeprowadzą przez całe wydarzenie: to wszystko (i jeszcze więcej) zapowiada noc absolutnie niezapomnianych wrażeń!

Podczas tych magicznych koncertów wystąpią dla Państwa: Paweł Izdebski, Kuba Jurzyk, Wiktor Korszla, Małgosia Kozłowska, Zuzanna Makowska, Kasia Mazurkiewicz, Paweł Skiba, Karolina Warchoł, Adrian Wiśniewski i Kamil Zięba. Całość wyreżyseruje i zza konsolety doglądać będzie Bartek Kozielski.