MENU

REPERTUAR
Zobacz repertuar
18 stycznia czwartek 2018

19:00
Gala Noworoczna z batutą i humorem
Filharmonicy Opolscy
Maciej Niesiołowski – dyrygent
Anita Maszczyk – sopran
Michał Musioł – tenor

Bilety 80 zł
* Przy zakupie łącznym na Galę Noworoczną z Batutą i humorem
oraz Koncert Muzyki Filmowej cena za 2 bilety wynosi 130 zł

 

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej
Maciej Niesiołowski
– dyrygent
Anita Maszczyk – sopran
Michał Musioł – tenor

Wszystkie utwory będzie zapowiadał osobiście dyrygent, więc słuchajmy pilnie i nie uprzedzajmy ewentualnych niespodzianek.

Miejsce: Sala koncertowa

Głównym bohaterem Wiedeńskich Gal Noworocznych w dwóch ostatnich sezonach byli Filharmonicy Opolscy. Owacjom i entuzjastycznym reakcjom nie było końca. Co jeśli na scenie dodatkowo pojawi się szalenie atrakcyjna para solistów?

Piękna sopranistka, Anita Maszczyk i uwodzicielski tenor, Michał Musioł – to artyści doświadczeni, na scenie pełni uroku i odwagi, świetnie wyszkoleni aktorsko i wokalnie. Podczas ich występów oko cieszą barwne kostiumy i wyjątkowe kreacje, a ich duety są perfekcyjnie dopracowane choreograficznie – każdy stanowi swoistą scenkę, która rozbawia publiczność do łez.

Gala Noworoczna Z batutą i humorem to ten rodzaj koncertu, w którym nie chodzi o tytuły utworów – niektóre z nich mogą mówić niewiele, ale po kilku taktach słuchacze zorientują się, że prezentowaną melodię lubią... i doskonale znają. Dodatkową atrakcją dla publiczności będzie współudział Orkiestry w tworzeniu atmosfery żartu i odbrązawiania postaci poważnego muzyka we fraku. A dyrygent, Maciej Niesiołowski, bawić będzie widzów nie tylko miłym komentarzem, ale i solowymi popisami. Brzmi intrygująco? Dokładnie o to chodziło!